| margelatu a întrebat:

Ce as putea sa citesc in aceasta perioada de suspendare a scolii? Imi plac sf-urile foarte mult, insa si cele cu crima imi sunt pe plac. Ce imi sugerati? Daca as gasi si pe internet ceva fara sa mai ies din casa, ar fi si mai bine.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bate-ți la cap profii să facă cu voi ore online!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al cincilea val. Sunt 3 volume. Le găsești pe Scribd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dean Koontz "Sălașul răului". Este vorba despre un om care se poate teleporta sau "Apocalipsa" de Stephen King. Este vorba despre supraviețuitorii unei supergripe care trebuie să se lupte cu răul care se întrupează din subconștientul colectiv. Este în temă cu situația actuală din lume și finalul te va face să meditezi la greșelile omenirii.