Întrebare recomandată | daηă a întrebat:

Ce cărți îmi recomandați? Îmi plac cărțile mai înspăimântătoare, care mă țin în suspans.

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Orice e scris de Dean R. Koontz.

| pwp a răspuns:

The vampire diaries si Pretty little liars

| CautNume a răspuns:

Cronicile din Narnia

| alexs99 a răspuns:

Ceasurile,Oglinda sparta, Jurnalele Vampirilor, Padurea Spanzuratilor

| PedoBarbie a răspuns:

Frankenstein.

| cornculapte a răspuns:

"The Shining", de Stephen King
"Obiecte ascuțite", de Gillian Flynn
"Piercing", de Ryu Murakami

| Dina a răspuns:

"Maiytrei" de Mircea Eliade;
"Tema pentru acasa" de Nicolae Dabila.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Mie mi-au plăcut seria de cărți ^ The Vampire Diaries ^ sunt 11 cărți, pe mine mă țin în suspans.

Baftă!

| gIiiIolil a răspuns:

Incearca Agatha Christie, sunt romane horror, sunt politiste, dar te tin in suspans foarte tare. Mie mi-a placut foarte mul "Ceasurile" si "Oglinda Sparta"

| Crishulinaaa a răspuns:

Pai. Mi-e mi-a placut foarte mult cartea "Nu plange sub clar de luna" happy Este cu varcolaci + dragoste. este suuper happy si mi-au mai placut cartiile din editia "The Vampire Diaries - Jurnalele lui Stefan" :*

| daηă explică (pentru Crishulinaaa):

"Nu plânge sub clar de lună" știu deja ce se întâmplă. Au citit-o câteva prietene... și la bibleotecă nu găsesc niciodată "Jurnalele Vampirilor"... straight face

| xXxALEXxXx_9820 a răspuns:

Incearca The Vampire Diaries („Jurnalele Vampirilor")

| RobuDan1990 a răspuns:

Eu zic padurea spanzuratilor