| luce20022 a întrebat:

Ce carte captivanta recomandati?

Răspuns Câştigător
| maria14142 a răspuns:

Harry-Potter; Moby-Dick; Frankenstein; Dracula; Portretul fantomei; Academia Vampirilor; Noua si scurta viata a lui Bree Tanner, (mi se pare mai buna decat twilight); Margaret Mitchell - Pe aripile vantului; Katherine Roberts - Cele sapte minuni; Sara Shepard - Micutele mincinoase...si mai stiu, dar astea sper sa fie suficiente! Spor la citit!

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Parinoush Saniee-Tatal celuilalt copil

| Lorena1814 a răspuns:

Sub aceeasi stea

| bossbossbig234 a răspuns:

Eu ti-as recomanda: " Colt Alb", " Singur pe lume ", " Robinson Crusoe". Funda?