| luce20022 a întrebat:

Ce carte de dragoste cu adolescenti stiti? stiti voi... prima relatie cu un baiat, primul sarut... nu vreau o carte unde protagonistii deja fac dragoste sau ceva de genul, vreau o carte unde ei sa fie abia la inceputul vietii amoroase daca ma intelegeti ce vreau sa spun prin asta. Dau funda neaparat pentru un raspuns bun big grin

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

"Elevul Dima dintr-a saptea"-Mihail Drumes

| Dintrebare a răspuns:

The fault in our star (Sub aceeasi stea). Exista si film si carte, povestea e trista

| luce20022 explică (pentru Dintrebare):

Multumesc mult dar am citit-o deja. intr-adevar e o carte extraordinara. mai stii vreo carte asemanatoare cu asta?

| ionut258 a răspuns:

Incearca "my wattpad love" de cold_lady19. o gasesti pe wattpad