| Toma_Daria_2001 a întrebat:

Ce carte îi pot dărui mamei de ziua ei? Ce carte ar fi cea mai potrivită pentru o mamă, o femeie?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Https://www.viatasisanatate.ro/cel-asteptat-de-veacuri-viata-lui-iisus
Nu vei găsi o carte mai bună ca aceea.
Iti va mulțumi pentru ea, chiar daca ți se pare o carte ciudată și poate respingătoare. Dar ceva mai bun nu vei găsi oricât ai căuta.

| onneshhott a răspuns:

Stiu ca a raspuns deja cineva si poate raspunsul meu nu mai conteaza dar, recomand carti de Sandra Brown mama iubeste cartile alea.