| LarriBia a întrebat:

Ce carte în engleză îmi recomandați? Nu foarte lungă, așa ca pentru începători.happy

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Citeste romanul "Rebecca" de Daphne du Maurier...si eu am citit-o tot in engleza acum vreo 3 ani si esdte superba, atat prin stil, cat si prin subiectul abordat, prin suspansul si ineditul actiunii. Lectura placuta!

| Trynda a răspuns:

Competenta lingvistica scrisa de editura BookLet. O am eu si e foarte interesanta. Sunt eseuri cam despre orice. Nu e foarte lunga. Una costa 18-20