| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carte mai citesti acum? O recomanzi?

Răspuns Câştigător
| anonim12345678900734269864 a răspuns:

Buna,da,desi cititul cica e cam "demodat",eu citesc destul de mult in timpul liber.
Daca esti baiat,ceea ce zice numele tau laughing,atunci nu stiu daca o sa-ti placa urmatoarele(nu sunt de dragoste,adica mai mult actiune si fictiune,dar mai apare si cate ceva pe acolo,ca in orice carte),dar majoritatea au si film, asa ca ai putea incerca :

-Hunger Games
-Divergent-Insurgent-Experiment(e o serie)
-Daca as ramane
-Minunea
-Aghata Christie(sunt carti politiste)
-De veghe in Lanul de secara
-Instrumente Mortale(tot o serie)

Mai sunt mult mai multe, dar astea sunt cele care chiar m-au inspirat sa vad lumea altfel. Sper ca te-am ajutat! :*

(daca esti baiat, felicitari, esti minunat ca citesti.) ^^

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică (pentru anonim12345678900734269864):

Multumesc.Da sunt baiat si cititul e o pasiune pentru mine.Multumesc pentru recomandari, Hunger Games si Divergent sunt carti interesante tare? Dar Minunea de cine e scrisa? Apropo ti-am dat o funditabig grin

| Adry05 a răspuns:

Chirurgul de Tess Gerristen. O recomand doar celor carora le plac cartile politiste.