| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carte motivationala/de dezvoltare personala ai citit, ti-a placut si poti zice ca te-a ajutat macar putin?

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Sincera sa fiu am citit cartea lui Adrian Niculescu "sfarsitul e un nou inceput" omul si.o pus o parte din
viata intr-o carte, reusitele lui, problemele, nebuniile absolut tot si la momentul actual e unul dintre cei mai buni frizeri din Bucuresti si are o platforma unica din Romania care ajuta in special tineretul.
Acum de ce mi.o placut atat de mult cartea asta, păăi pentru ca e vorba de un om care din nimic si.o atins succesul si are capacitatea de a motiva sute de suflete. Nu pot spune ca te ajuta mult o carte motivationala, experimentarea e cheia dar te incarca cu multa ambitie.

1 răspuns:
| Basthet a răspuns:

Bună! Am apreciat mult "Cele 5 limbaje ale iubirii" de Gary Chapman. M-a ajutat enorm să îmbunătățesc relația cu soțul meu. Mi-a mai fost de folos "Magia ordinii" de Marie Kondo.