| anonim_4396 a întrebat:

Ce carte motivationala recomanzi fiindca te-a ajutat, ti-a placut?

Răspuns Câştigător
| Cortex a răspuns:

Cartile sunt excelente pentru dezvoltarea ta personala si mintala, dar pana la urma totul depinde de tine, daca vrei sa inveti vei invata, daca vei pune la indoiala fara sa cercetezi nu vei invata nimic constructiv, doar sa fi un snob.Eu iti recomand o carte care mie personal mi-a deschis noi pasaje in catacombele lumii moderne, e foarte scurta avand 148 de pagini, o poti citi foarte repede dar eu am terminat-o in mai mult de o luna deoarece la fiecare pagina gasesti ceva care te pune pe ganduri si te face sa meditezi asupra aspectelor prezentate, luminandu-ti mintea si provocandu-ti o eventuala revelatie, este vorba de cartea Zambeste Fricii de Ghogyam Trungpa.