| Deeutzika a întrebat:

Ce carte v a placut cel mai mult din cate ati citit? care a fost cea mai interesanta si de ce?

Răspuns Câştigător
| Ursuleţ25 a răspuns:

Ingeri de demoni de dan brown. Este o carte cu intamplari reale si se vorbeste despre gruparea illuminati. Rapiri, crime, chestii de genu care te tin in suspans. Daca iti plac chestiile astea, ti-as recomda s-o citesti. Stiri despre o rapire de gabriel garcia marquez, este o alta carte in care se vorbeste desprea rapiri, si despre o fata. e plina de mister. cam in 2-3 zile am citit-o si eram in timpul scolii. Faina si asta. happy

1 răspuns:
| BucurieeeFericire a răspuns:

Hei! Păi... mi-a plăcut foarte mult cartea - Ceasul de aur sau ceva de genul. Mi-a plăcut pentru că era o carte cu întâmplări reale, foarte interesantă.