| AliG a întrebat:

Ce carti cititi? Aveti o carte preferata? As vrea sa citesc carti electronice, fiindca timpul nu mi permite sa alerg prin biblioteci. Recomandari?

10 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Cartea mea preferata este Dracula de Bram Stoker dar mi-a placut mult si seria Deltora Quest (pe care am citit-o in engleza) de Emily Roda.

Cele care mi-au placut mult de tot:
Salem's Lot,Christine,Shining,Toata seria Sven Hassel (Lichidati Parisul, Imperiul Iadului, Monte Cassino, Gestapo, etc.), Carrie, Adam si Eva.

| AliG explică (pentru RainmakerX):

Super carti!

| RainmakerX a răspuns (pentru AliG):

Merci! smug

| Sociopat a răspuns:

Am citit Divina Comedie de cateva ori. Imi place.

| AliG explică (pentru Sociopat):

Ma bucur! Bravo.

| rolynight a răspuns:

Tare mi-a placut "De veghe in lanul de secara" de J.D Sandler, insa daca nu tolerezi limbajul putin cam urat, nu ti-o recomand.

| AliG explică (pentru rolynight):

Multumesc frumos pentru recomandare. Esti fata?

| rolynight a răspuns (pentru AliG):

Nu, se pare ca sunt?! O.O

| AliG explică (pentru rolynight):

Nulaughing. Dar eram curioasa.

| DannyBlackz a răspuns:

Daca nu ai timp sa alergi prin biblioteci poti cumpara carti online la reducere cu doar un singur click de aici -> http://www.carti365.com/