| danyz a întrebat:

Ce carti de Agatha Christie imi recomandati?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Iti recomand Martorul mut. Merita citita. Este un roman foarte captivant. Crede-ma, iti va placea.

| SaschaM a răspuns:

Mie mi-a placut mult "Crima din Orient Express".

| AndrrreaDeea a răspuns:

Majoritatea cartilor scrise de Agatha Christie sunt foarte interesante si captivante, desi la inceput par cam plictisitoare.O sa iti recomand cele care mi-au placut mie cel mai mult :
1. Zece negri mititei
2.Crima din Orient Express
3.Craciunul lui Poirot
4.Cei patru mari
5.Moarte pe Nil
6. Misterul crimei fara cadavru
Lectura placuta!

| NiiEla6 a răspuns:

Zece negri mititei, Craciunul lui Poirot, Crima in Orient Express, 13 la cina, Pisica printre porumbei, Crima pe terenul de golf

| ralucaella28 a răspuns:

Crima din Orient Express