| Hirol a întrebat:

Ce carti de dezvoltare personala recomandati?

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna,

Pentru dezvoltare personala incepe prin a citii carti despre incredere de sine, gestionare a emotiilor, despre dezvoltarea relatiilor sociale.
Sunt multe site-uri, blogguri si coach-uri de dezvoltare personala care si-au expus recomandarile pe site-uri, Facebook si Youtube.
Cauta ce simti ca te intereseaza, sunt o multime iar daca nu vrei sa cheltui bani, iti poti face abonament la biblioteca localitatii tale.

Lecturi cu roade si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul, Cartea gesturilor, Terapia prin râs.

| dezvoltarepersonala a răspuns:

Sunt sigura ca am raspunsul potrivit pentru intrebarea ta. Lux Pedia este un canal de YouTube de unde te poti inspira pentru a avea o viata de succes. Vei gasi atat clipuri despre dezvoltare pe plan personal cat si pe plan financiar. :
https://youtu.be/E8qAbJhs2DE

Nu uita sa te abonezi daca iti plac videoclipurile happy