| LightBlue a întrebat:

Ce carti gen Twilight saga imi recomandati?
se pot include si vampiri daca stiti alte carti cu ei.

multumesc.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tot cu vampiri-PC Cast-seria Casa Nopţii, seria Vampirii Sudului-Charlaine Harris, seria Vampiraţilor-Justin Somper, seria Anita Blake Vampire Hunter-Laurell K Hamilton, Darren Shan- Ucenicul vampirului, cărţile scrise de Anne Rice iar în curând la editura Leda-Jurnalele vampirilor de L J Smith(februarie 2010) şi Academia vampirilor de Rachelle Mead(iunie 2010)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... Şi la sfârşit a mai rămas coşmarul de Oliviu Crâznic e un roman cu vampiri şi dragoste, cu atmosferă de epocă şi, în plus, bazat pe cronici medievale. Cred că o să îţi placă. Majoritatea fanilor Twilight şi Vampire Diaries au fost încântaţi de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu plange sub clar de luna ( m-am indragostit de carte)

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Unele povesti de dragoste nu mor niciodata.
Pentru detalii intra aici :http://dimianmaria.blogspot.com/
Numai bine!

| Elena_1106 a răspuns:

Jurnalele vampirilor este foarte misto

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Cartile sunt:amurg luna nou eclipsa si zori de zi si midnight sun

| LightBlue explică:

Cand spun twilight saga ma refer la toate 4-5 cartile. le-am citit deja sad mersi oricum kryss

| glamorous girl a răspuns:

New moon si eclipsa