Întrebare recomandată | Soare2435 a întrebat:

Ce carti imi puteti recomanda de citit de pe Wattpad, pentru o fata de 13 ani?

4 răspunsuri:
| millar a răspuns:

Sa locuiesc cu niste vedete? Drumul spre succesc ( e despre o fata care vrea sa devina militar ), Aripi de ceara, daca vrei iti dau link-ul de la profilul meu si vezi mai multe carti pe care le citesc eu?

| AlanIprechüm a răspuns:

Pisica Noptii

| NekoChanCat a răspuns:

Ok, pot sa iti raspund pentru ca utilizez wattpad. Pai.
1. Daca iti place groaza poti citii o carte horror numita : Povești de groază/ This is real? Unfortunately, yes.
2. O carte numita Problemele fetelor fiindca da. e o carte folositoare
3. O carte numita Crush
Spor la citit! :*