| ThePrettyLittleLiars123 a întrebat:

Ce carti imi sugerati sa citesc in vacanta, as vrea sa fie ceva gen Insemnarile unei pustoaice, Divergent etc
Fundita!

Răspuns Câştigător
| AndreeaIM a răspuns:

Ca "Însemnările unei puștoaice" iți recomand "Jurnalul unui puști" sau "Marele Nate"
Ca Divergent îți recomand Insurgent (al doilea volum de la Divergent) "The Hunger Games", "Hoțul de cărți","De 19 ori Katherine".
Poate îți place seria "Micuțele Mincinoase" (am observat numele "Theprettylittleliars123" și mă gândeam că te uiți la serial big grin
Sper că ți-am fost de ajutor!

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Melissa marr

obsesie
fantezie

e cu zane si despre dragoste

| Alexalice10 a răspuns:

Seria captiv in labirint seamana destul de mult cu divergent

| under89 a răspuns:

Când mă vei întălni, de Rebecca Stead
Toporișca
Minunea
Extrem de tare și incredibil de aproape
Totul e iluminat
Domnișoara Christina & Șarpele, de Mircea Eliade
Fantoma de la Operă, de Gaston Leroux