Întrebare recomandată | AvalohAlyn a întrebat:

Ce carti mai cititi voi?

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mandrie si prejudecata si o sa incep curand Jocul lui Gerald

| zurick a răspuns (pentru Adry05):

Sunt curioasa daca o sa -ti placa. Ma poti anunta dupa ce o citesti?
Eu am inceput-o fiindca imi place stilul autorului, dar cartea m-a plictisit inainte sa o pot termina.

| Adry05 a răspuns (pentru zurick):

Zici de jocul lui Gerald sau mandrie si prejudecata?

| zurick a răspuns (pentru Adry05):

Jocul lui Gerald.

| Adry05 a răspuns (pentru zurick):

Bine, sigur. Numa sa nu uit laughing Mai da-mi peste ceva timp mesaj in privat daca nu iti raspund.

| zurick a răspuns:

Numele trandafirului citesc acum desi mi-as dori sa pot avea in mana 1Q84 volumul 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contele de Monte Cristo acum. big grin

| Nevroza a răspuns:

Degetica si Manuta

| georgyanaaa a răspuns:

Fata din tren

| IuliaAna23 a răspuns:

Vânătorii de zmee, Cel care ma așteaptă, Nostalgia pianului fara clape, Casa spiritelor (îmi place sa citesc mai multe deodata ).

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

Eu citesc Jenny Gherlald

| Rampo a răspuns:

Mi-a picat pe maini cartea "Never let me go" de Kazuo Ishiguro si a fost a surpriza placuta. O recomand cu drag. Acum citesc "Jonathan Strange & Mr. Norrell" de S. Clarke.

| denisaasg a răspuns:

Jurnalul Annei Frank, Instrumente mortale(toate cele 6 volume) si romane politiste de Agatha Christie

| treesky a răspuns:

Iti recomand sa citesti Ciresarii sau Morometii

| klaas1992 a răspuns:

Tema pentru acasa

| paradoooox a răspuns:

Incearca Haruki Murakami. Este un autor genial. incearca padurea norvegiana, kafka pe malul marii sau in cautarea oii fantastice pentru inceput.

| AnonimulAbsolut a răspuns:

Harry potter and cursed child

| Eduard_Popiea_1994 a răspuns:

Magie de doi bani. Fictiune.