| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carti motivationale recomandati? Ce ati citit motivational sau de dezvoltare personala si v-a placut foarte mult?

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Cred ca e greu de recomandat cuiva, (o alta entitate, alta cultura, alt caracter). Fiecare om isi va alege din imensul care exista, acel ceva care i se poate potrivi. Altminteri, as zice ca eu pot primi sfaturi, rasfoiesc cartea (conform sfatului) si fie o citesc integral fie o refuz, nu-mi pierd vremea si asa scurta cu placerea altora, doar cu convingerile mele.