Întrebare recomandată | somebody121 a întrebat:

Ce carti stiti de dezvoltare personala?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prea multe pentru a le putea insirui aici. Dar daca vrei, vorbim mai multe pe privat. Am multe in calculator.

mira
| mira a răspuns:

"Arta de a reusi in viata" de Dale Carnegie.Cauta pe net carti motivationale( parca la editura Curtea veche).

| suffarstar a răspuns:

Puterea extraordinara a subconstientului - Joseph Murphy

| VadTot a răspuns:

Biblia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru VadTot):

Hai, zău?

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Aici sunt câte vrei și în plus îți scrie o descriere:
http://florinrosoga.ro/blog/11-carti-de-dezvoltare-personala/
O zi bună!

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cartea gesturilor de Peter Collett.

| Chaotix a răspuns:

"Arta de a-ti gestiona viata" de
Randi B. Noyes. Dezvoltare personala e un termen vag pentru ca sunt multe domenii inspre care te poti indrepta. Dar cartea asta cuprinde putin din fiecare.