| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carti va propuneti sa cititi de acum incolo si de ce?

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Carti de dezvoltare personala pentru ca imi doresc sa devin cea mai buna versiune a mea.
Dar in paralel imi propun sa citesc fictiune, deoarece asa simt ca pot evada din realitate.
In cele din urma, nu conteaza ce carti citesti atata timp cat ele iti aduc un beneficiu in suflet, in minte si chiar in personalitatea ta.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Benzi desenate probabil. Biblia mai merge citită happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi propusesem sa citesc ce am deja si dupa sa comand altele. O sa ma apuc de Macbeth, si dupa ce o termin cel mai probabil o sa imi comand Portretul lui Dorian Gray - Wilde si Unul, nici unul si o suta de mii - Pirandello pentru ca imi sta gandul la ele de prea mult timp. laughing