| Roxana6277 a întrebat:

Ce carti vi s-au parut foarte interesante? Preferabil cele fantasy, thriller, in general pentru adolescenti happy

Răspuns Câştigător
| DariaAmalia a răspuns:

Sau,daca vrei o carte cu adevarat thriller iti recomand carte "Dolores Claiborne" de Stephen King...am terminat-o acum o saptamana si inca ma mai gandesc cu groaza la ea. O sa-ti placa! big grin

11 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Portalul spre taramul Mirrorscape-Mike Wilks.
E super. ^^

| sparky34 a răspuns:

Supa de pui pentru suflet - o carte cu povesti motivationale

| Agentuu a răspuns:

Fabrica mortii - Ota Kraus, Erich Kulka,
pana in momentul de fata este singura carte care m-a impresionat teribil.

| crazyfun a răspuns:

Clar trebuie sa citesti
"Jocurile foamei"-"the hunger games"

Jurnalele vampirilor sau Seria Twilight

| Petreus_Aura_1975 a răspuns:

Familia Puhoi vecinii

| miawwow a răspuns:

Academia cosmarurilor-Dean Lorey.
Jurnalele Vampirilor(volumele 1-8)-De L.J. Smith.

| YoonJoo a răspuns:

Academia Vampirilor
Cele noua vieti ale lui Chloe King
Twilight
Evernight
Casa noptii
Ingerul noptii
Crescendo

| ASADSFS a răspuns:

Aleph, incearca

| DariaAmalia a răspuns:

Incearca seria de carti "ingerul nopti" care cuprinde : 1.ingerul nopti, 2.crescendo,3.tacere si mai urmeaza inca o carte...sunt foarte interesante si te tin mereu in suspans. Le citesti foarte usor. Eu am citit una in 2 zile...citeste-le! crede-ma o sa-ti placa!

| Roxana6277 explică (pentru DariaAmalia):

Merci, dar le-am citit deja pe primele 3 si pe a patra o citesc acum in engleza happy

| Roxana6277 explică (pentru DariaAmalia):

O sa o iau s-a vad cum e happy Merci de sfatwinking

| DariaAmalia a răspuns (pentru Roxana6277):

Sau,daca vrei o carte cu adevarat thriller iti recomand carte "Dolores Claiborne" de Stephen King...am terminat-o acum o saptamana si inca ma mai gandesc cu groaza la ea. O sa-ti placa! big grin