| NeymarJr11 a întrebat:

Ce credeti ca pica Basm, Nuvela sau Roman?

9 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

E foarte incerta treaba. Eu credeam ca o sa ne pice fabula si ne-o picat liricu xD.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Roman ca e mai greu, si sunt si mai multe opere la roman

| NeymarJr11 explică (pentru PikaPikaChuChu):

A fost si in vara Roman....nu cred ca baga si in azi Roman.

| takemyword a răspuns:

Cum o sa oferi funda, in functie de ce parere ai tu? laughing

| NeymarJr11 explică (pentru takemyword):

Care-i mai convenabil big grin am cerut o parere big grin

| takemyword a răspuns (pentru NeymarJr11):

Nu prea avem cum sa stim, nu cred ca depinde de nimeni de aici. Eu zic roman, poftim. Daca pica roman sper sa-mi primesc funda. big grin

| NeymarJr11 explică (pentru takemyword):

Pai daca-mi raspundeai cu argumente....eu nu prea cred ca pica Roman deoarece a picat si in Vara Roman...

| takemyword a răspuns (pentru NeymarJr11):

Cred ca o sa pice roman doar sa se joace cu mintile oamenilor.
Nu prea are sens sa te intrebi ce pica si sa inveti doar aia... fii pregatit cat de cat pentru orice, chiar nu ai de unde sa stii ce poate pica thinking Si nu am ce argumente sa dau, e ca si cum as da argumente cand ma intrebi de ce cred ca atunci cand dai cu banu' o sa pice pajura. laughing

| MarishB a răspuns:

Direct Bacovia. Plumbul vietii