| Brockblack a întrebat:

Ce înseamnă să ai caracter de fier?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ceva ce nu ai din moment ce ai pus intrebarea asta, restul e cancan!

| heroforyou a răspuns:

Insemna sa ai o anumita tarie de caracter, nu lasi nimic sa te doboare, indiferent de situatie tu gasesti solutii sa mergi mai departe fara sa te lasi afectat de eventualele probleme pe care le ai, criticile pe care le primesti, insultele care iti sunt adresate..etc, nimic, nimic sa nu te doaboare. Asta insamna sa ai caracter de fier

| Brockblack explică (pentru heroforyou):

Adica increderea in propriile forte?

| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Inseamna sa fii puternic, sa nu te lasi batut niciodata si sa fii sigur pe tine.
Succes!
Pa, pa.