| YrlizEU a întrebat:

Ce parare aveti despre romanul Nunta în cer de Mircea Eliade? As vrea sa-l citesc...

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Eu nu am vrut sa-l citesc, insa am reusit din gresealalaughing Cautam citate in el, m-a captivat si m-am trezit citindu-l. Este un roman frumoshappy chiar mi-a placut.

| LegionarulRoman a răspuns:

Buna.Recomad si: Intoarcera din rai, Huligani, Maitrey, Romanul adolescentului miop.

| cristina107 a răspuns:

E o carte buna, usor de citit si care nu te plictiseste cu descrieri prea lungi.

| smile8dream a răspuns:

Romanul este foarte tare...merita citit.dar trebuie sa-l citesti cu atentie pentru al putea intelege.

| XtremeYo a răspuns:

E interesant te poti apuca de el sa il citesti, si eu l-am citit si mi-a placut.