| τττ a întrebat:

Ce părere aveți despre cele 3 cărți,, Jocurile Foamei"?

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Buna. Cartile mi se par extraordinar de interesante, Suzanne Collins este geniale. Si filmul este foarte bun.

12 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Mi-a plăcut.Și filmul, de asemenea...parcă pe 22 noiembrie apare Catching Fire, al doilea film regizat după al doilea volum al seriei The Hunger Games.De abia aștept.

| DiannaDia a răspuns:

Sincer, prima oara am vazut filmul. Apoi, am zis sa citesc. Mi se par mai interesante cartile decat filmele. Oricum nu pot spune ca filmul nu este foarte reusit, avand in vedere ca a primit Oscar.

| BrokenArrow a răspuns:

Mi-a plăcut prima carte. Pe celelalte nu le-am citit incă laughing
Am văzut şi filmul. E ok thinking

| DeKoniec a răspuns:

Sunt frumoase. Dar nu multa lume are rabdare sa citeasca 3 carti...

| τττ explică (pentru DeKoniec):

Sinceră să fiu, eu am răbdare.Primul volum am l-am citit într-o zi și cel de-al doilea în trei, fiindcă am avut teme multe.Ieri m-am apucat de al treilea.

| DeKoniec a răspuns (pentru τττ):

Nu ma intelege gresit, si eu am le-am citit, dar sunt o groaza care doar idea a-3 carti ii sperie de moarte. happy

| τττ explică (pentru DeKoniec):

I know...

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns (pentru τττ):

Felicitari ca citesti!

| τττ explică (pentru Radu_Bogdan_Ionut_1990):

Mulțumesc!

| ThWeY a răspuns:

Sunt mai mult decat geniale cartile love struck

| Shokuletz a răspuns:

Dupa parerea mea sunt geniale... unele dintre cele mai bune carti de actiune citite de minelaughing Le ador!

| KiddieRawrr a răspuns:

Sunt interesante din punctul meu de vedere.