| Ruxandra100 a întrebat:

Ce parere aveti de cartile scrise de John Green: Sub aceeasi stea si Catand-o pe Alaska? Vreau sa le comand de pe internet si nu stiu sigur ce sa faclaughing

4 răspunsuri:
| deea1155 a răspuns:

le gasesti aici http://cartipentrucititori.blogspot.ro/? q=john+green

| Ruxandra100 explică (pentru deea1155):

Nu prea imi place sa citesc o carte online, dar multumesc oricum!

| deea1155 a răspuns:

Ti-am dat siteul acela in ideea sa le rasfoiesti putin.

| marykaterineganea a răspuns:

Nu stiu exact ce varsta ai si ce ai mai citit pana acum. De aceea nu pot sa-ti recomand in totalitate "Cautand-o pe Alaska", dat fiind faptul ca sunt niste faze mai fara perdea. Oricum, cartea e geniala. In ceea ce priveste "Sub aceeasi stea" iti spun doar urmatorul lucru:daca nu ai cumparat-o pana acum, COMAND-O! NU VEI REGRETA!