| Aihao19 a întrebat:

Ce parere aveti de"Putere nemarginita" de Anthony Robbins?(cartea sau audiobookul).Le-a incercat cineva? Cum vi s-a parut? V-a ajutat?

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Un coleg de la fostul loc de muncă avea un fetiş pentru Anthony Robbins. Nu mai ştiu ce carte era, dar am reţinut numele. Aruncând un ochi pe acolo, mi s-a întors stomacul pe dos. Era un discurs demn de Miss Universe... Totuşi, asta mi-e părerea pentru toate cărţile din categorie.

| Hdd_VladSquad_1992 a răspuns:

Nu am incercat sorry