| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Ce părere aveți de wattpad?
Ce părere aveți despre această carte? https://my.w.tt/hcMLlOrPu5

4 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns:

Dragutel. happy
Daca accepti sugestii, ai mai multa grija la nume, (Catalin devine Cristi), adanceste mai mult dialogurile, sunt prea simple, imbogateste descrierile, daca se poate, si chipurile si personalitatea eroilor.
Iti dai seama ca dupa 11 episoade, nu stiu cum arati nici 'tu', nici ceilalti?
Asigura'ma si ca previzibilul pe care l'am simtit la ultimul capitol nu se va intampla, pentru ca daca Liviu a gasit'o si el tot pe Laura, am un unchi care are o pusca.hee hee
Este dragutel, mai vreau! happy

| SPECTOGRAFIE explică (pentru Dorotheea21):

Mulțumesc frumos de sugestii! Apreciez! E prima dată când scriu. O să o continui. O să vedem mai departe ce o să se întâmplewinking

| Dorotheea21 a răspuns (pentru SPECTOGRAFIE):

Nu pot sa mai intru pe watt, imi cere cont. sad
Poate imi fac unul, dar nu astazi, nu acum.

| SPECTOGRAFIE explică (pentru Dorotheea21):

Ok. Nu-i nimic happy