| DelenainTVD a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta poveste? Sa o continui?
http://www.wattpad.com/21838455-iubeste-ma-3-buna#.UfT98 m0f0Rk

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

E o prostie, ar trebui incheiata aici.M-a plictisit pana la moarte, nici n-am avut rabdare sa citesc tot.O poveste modesta care ma dezgusta.

| DelenainTVD explică (pentru DarkOrbitMoon):

E parerea ta,@Lindemann happy

| Rose123 a răspuns:

Nu stiu daca ar trebui sa o continui sau nu, dar te anunt ca "de fapt" se scrie "de fapt".
Nu am citit-o pana la capat ca sa-mi dau cu parerea.

| Rose123 a răspuns (pentru Rose123):

S-a corectat comentariul automat...ma rog, ai prins ideea. Cu spatiu intre "de" si "fapt" laughing Nu am citit povestea pana la capat, dar daca vrei intr-adevar sa ai cititori, trebuie sa scrii ceva iesit din comun, nu banal. Gandeste-te la rasturnari de situatie.

| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Cum s-a mai spus si mai sus, nu exista suspans, acel ceva care sa ma convinga sa merg mai departe cu lectura.Ideea actiunii poate fi transformata in ceva bun, desi e banal.Mult Succes!

| lorypoly a răspuns:

Da, e foarte frumoasa, si nu cred ca ar trebui lasata in suspans.