| Rombix a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea Forta gandirii pozitive scrisa de Norman Vincent Peale? Ai citit-o? Cum a fost? Vreau sa va intreb daca merita citita.

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

Interesanta cartea, chiar mi-a placut. Te invata sa gandesti pozitiv si sa nu ai ca scop in viata averea sau puterea. Autorul este unul dintre cei mai de succes scriitori motivationali, imi place foarte mult, iar cartea cu siguranta merita citita!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Am citit-o, interesante unele idei, intr-o oarecare masura am experimentat si eu ce e acolo.