| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea Harry Potter si Piatra Filosofala? Dupa ce o citesti, vrei sa le citesti si pe urmatoarele din serie? Se preteaza si pentru varsta de 30 de ani? Ce ati invatat din ele? Multumesc anticipat! Sper sa primesc raspunsuri faine! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

E faina, si e pentru orice varsta. Plus ca se maturizeaza cu fiecare carte dar raman la fel de interensante. Eu recomand daca esti fan fantasy, si iti place puterea Prieteniei.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am citit toată seria când am fost mica, dar nu cred ca e o problema dacă citești și adult fiind.

| ReddY25 a răspuns:

E mișto, mie mi-a plăcut. Recomand

| ionur a răspuns:

Pai a fost filmul copilărie mele Harry Potter m-am uitat la toată seria da cartea nu am nicio Niciodată.