| Flaviucu a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea "Suge-o Ramona"? Credeti ca este adevarata povestea tipului?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O părere foarte proastă. Pornografie de foarte proastă calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*poneii chiar exista:3*

| Blamely a răspuns:

La fel de adevărată ca zâna măseluță.

| DanielaFD a răspuns:

Am citit-o si eu pe toata. Si este adevarata, dar are si unele parti care nu-s adevarate... Sunt doar adaugate de el. Foarte interesanta cartea big hug

| DariaHàhaa a răspuns:

Este doar o fictiune.

| xStixx a răspuns:

Normal că nu, este doar o poveste...inventată de el, tipul a avut imaginaţie, atâta tot. laughing

| Arsius a răspuns:

Este o tampenie

| bilusind1 a răspuns:

Cred ca da