| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea The Secret? Merita sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este bună cartea chiar dacă uneori se exagerează asupra unor idei, dar în fond vei învăţa foarte multe.
Secretul constă în "legea atracţiei".
Orice gând pe care îl ai se întoarce înapoi sub forma unor fapte sau obiecte şi astfel gândul tău se materializează. Uite sunt de acord cu principiul ăsta dar fără fapte, fără să acţionezi nu cred că vei avea nimic. La asta mă refeream când îţi spuneam că uneori se cam exagerează.
Mai sunt şi alte câteva principii în carte şi vei afla dacă le citeşti.
Dacă nu vrei sau poate te deranjează cititul online ( http://ebookbrowsee.net/......d153191421 ) merită să o cumperi.
Ai putea să vizionezi şi filmul care imită foarte bine cartea.;)

Baftă!;)