| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile Conversatii cu Dumnezeu (Neale Donald Walsch)? Le-ati citit? Cum vi s-au parut?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu chiar crezi ca dumnezeu ar conversa cu un om? parerea mea sunt basme, cea mai buna carte e biblia acolo e dumnezeu, asa si iisus din argentina parca face show religios aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit foarte putin, pana cand m-am lasat influentata de comentariile negative si imi pare rau de asta. Cat am apucat sa citesc chiar mi s-a parut interesant, alta perspectiva fata de ce am mai citit.