| Badgirl117 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul: Percy Jachson si olimpienii; Hotul Fulgerului si cartea cu acelasi nume scrisa de Rick Riordan? Cel mai sinccer si creativ raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| SebylVane1890 a răspuns:

N-am vazut filmul dar abia am terminat de cittit cartea. E destul de buna.Sa nu te astepti la filosofii cum e in Enigma Otiliei de Calinescu, e ceva usor de citit, majoritatea personajelor fiind luate din Legendele Olimpului.Mie sincer mi-a placut dar nu prea a iesit in evidenta prin ceva mai special pentru mine.Merita citita ca un fel de a te relaxa, nu prea simti multe citind-o.Sau cel putin asta mi se pare mie...

| Badgirl117 explică (pentru SebylVane1890):

Iti multumesc ca ai fost sincera! big grin

| SebylVane1890 a răspuns (pentru Badgirl117):

Cu placere! Asa sunt mereu chiar daca nu prea vreau, nu ma pot abtine...

5 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

E destul de bun filmul.

| TheNone a răspuns:

Percy Jackson şi Olimpienii. Hoţul fulgerului este un roman fantastic bazat pe miturile Greciei Antice şi este prima carte din seria Percy Jackson şi Olimpienii a lui Rick Riordan.
- Publicată în mai 2013 - Traducere din limba engleză şi note de Alexandru Moldovan.- hardcover, 307 p, 140x205 - ISBN 978-606-8044-42-2 - Bestseller, Recomandată, Pentru copii - Autor: Rick Riordan- Colectie: Arthur -

| Badgirl117 explică (pentru TheNone):

Bine da ce parere ai daca ar fi sa compari cartea citita cu filmul bazat pe ea! Mi-ai zis informati da nu o parere! Eu una am citit-o insa mor de curiozitate sa vad ce cred si ceilalti!