| fanernest123 a întrebat:

Ce parere aveti despre Jordan Peterson si a sa carte, 12 Reguli pentru Viata? Merita citita?

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Da. Are zeci de mii de recenzii bune, a aparut in sute de publicatii, institute de psihologie, conferinte, universitati, interviuri. Nu cred ca parerea cuiva de pe TPU ar conta mai mult / ar spune mai multe decat suma recenziilor deja date.

Insa e doar un set relativ de reguli. E doar o perspectiva asupra vietii. Vezi cum o integrezi in viata ta si ce altceva mai spun si altii pe subiectul asta.

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Las ca si Peterson e mare vedeta pe Youtube. Mai ales in dezbateri. laughing E foarte edgy tipul.

| Tormented0ne1 a răspuns:

Îl recomand pe Leo Gura de pe Actualized.org
Are şi canal de YouTube numit Actualized.