| Bøøgey a întrebat:

Ce parere aveti despre literatura pornografica?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E și ăsta un gen al literaturii. Și la fel cu restul, are autori și opere de excepție, dar și enorm de multă maculatură și „nechemați" care o scriu.

| oprescudorin11 a răspuns:

E interesanta, depinde cum e scrisa. Sa fiu sincer, nu stiu exact ce inseamna 'pornografic'? A spune pe nume 'lucrurile'?
Sigur ca pentru tineri este atractiva. E un fel de 'Initiere' in sex. In exces, ca orice plictiseste.Nu as interzice-o.Dar nici nu i-as da mai multa importanta decat are.

| LegionarulRoman a răspuns:

Dick and pussy.

Carti pentru distrugerea materiei cenusii si... mai grav, prihanirea unui suflet curat cu scene nedeosebite de filmele porno. Mi-au picat in maini niste romane ale Sandrei Brown. Scarbosenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare prea fictiune ca sa aiba ceva demn in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punct de vedere subiectiv, nu imi place deloc, nu am ce invata/afla/reflecta din asemenea scrieri...
Dar tu ce parere ai?

| Geoglam a răspuns:

Depinde daca are si o poveste frumoasa, nu numai scene de sex seci, stie toata lumea cum se face sex, zic. Daca are o poveste frumoasa si bine construita o citesc cu placere happy