| Elena_Oana_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre operele fantastice?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oana dragă, sînt fantastice.

| EvaneSScence a răspuns:

Sunt unele care iti pun si mintea si imaginatia si emotiile la incercare. Imi plac pentru ca vezi o lume altfel.
Prima care mi-a placut a fost Alice in tara minunilor. Acum am ajuns si pe la Eliade ( cate ceva).

| Fluture a răspuns:

Ne dezvolta imaginatia. Sunt captivante.

| beyondbirthday a răspuns:

Sunt foarte interesante pentru ca iti stimuleaza imaginatia si gandirea. Apropo, ai gresit categoria.

| Elena_Oana_1997 explică (pentru beyondbirthday):

Stiu,dar este cea mai vizitata.

| bursuc001 a răspuns (pentru Elena_Oana_1997):

Faptul că această categorie este "cea mai vizitată" NU-ţi dă dreptul ( şi NU este un motiv ) ca să ÎNCALCI Regulamentul TPU!

De data aceasta, îţi voi MUTA întrebarea la categoria potrivită - dar, pe viitor, te rog să postezi la categoria aferentă, altfel ţi se poate suspenda contul!

Toate cele bune.