| Vernusio a întrebat:

Ce parere aveti despre seria de carti Conversatii cu Dumnezeu de Neale Donald Walsch?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca ai o problema vei gasi,sigur, un raspuns lecturand aceasta carte! In termeni usor de inteles cartea trateaza toate problemele oamenilor:educatie,cultura, bani, iubire, razboi, sex.

p.s. Cartea poate fi gasita si descarcata de pe internet.

Răspuns utilizator avertizat
| alessia5158 a răspuns (pentru Vernusio):

Da, dar cu ceva ani in urma. Mi-ai dat o idee sa recitesc volumele din nou ---e ca o" pastila" pentru autoeducare!

| Munteanu_Sergiu_1999 a răspuns:

Nu stiu seria dar iti multumesc ca mi-ai zis-o o sa ma uit si eu.
Multumesc mult si un An Nou Fericit