| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti, merita sa scriu in continuoare?

PP1 Scrisoarea:

Cand S ajunse la inot baga scrisoarea si isi vazu de treaba ei mai deprate...
Vlad o gasi de abia in vestiar si citise si...S iesise din complex iar Vlad alerga dupa ea...
V: Stai!
Sorina se intoarse iar V alerga in continuare
V:Uite mi-a deschis calea, sa iti zic.TE PLAC!
S: Si eu!
Apoi se saruta...isi dau numerele de telefon adresele si tot...
***
In seara aceea R vb cu S prin mesaje:
Sa vezi ce mi -s-a intamplat astazi
R:nu cred ca ma intereseaza.
S: Nu cred ca nu te intereseaza...
R:atunci spune.
S: OK am avut pimul sarut...
R: Lasa glumele astea, Sorina! Sa fim seriosi V nu s-ar uita la tine nicioata!
S : Crezi ce vrei...e adevarat!
***
Peste trei minute V trimite un mesaj:
V:Cf?
S:Ma uit la tv si ma cert cu cea mai buna prietena...
V:Nu te crede ca ai avut primul sarut?
S:cam asa ceva.
Dupa ce povesti despre persoanele lor:
V:ne mai intalnim miercuri atunci.
S:corect! ***

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cam prea șontâc - șontâc.
Ce se vrea a fi această năzdrăvănie de text? Hai să fim serioși!

| Sadic a răspuns:

Ce e asta? Fără supărare, dar nu are prea multă prindere la public, ar trebui să mai exersezi. Plus că într-o compunere nu poţi să scrii niciodată "CF?". N-ai avut pic de descriere, ne-ai băgat direct în acţiune şi apoi ne-ai abandonat...cam aiurea.
dacă vrei mai multe sfaturi lasă-mi un mesaj pe privat.

| madddd a răspuns:

Crede-ma ca este tare interesant, mai ales pentru adolescenti.Mie una imi place nespusde mult si chiar as vrea sa aflu continuarea! Ar trebui sa continui asta, se vede ca esti talentata! Bravo!