| AvalohAlyn a întrebat:

Ce sa faci cand ai prea multe carti acasa si nu stiti pe care sa incepeti sa o cititi? Vi s-a intamplat si voua?laughing

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mi se intampla destul de des. Gandeste-te bine, rasfoieste-le si decide-te. Daca nu esti hotarat, poti citi doua sau, maxim, trei carti in paralel. Asta si in caz ca te plictisesti de una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu citesti o carte, o termini dupa incepi alta. mie imi e greu cand incerc sa citesc prea multe carti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Biblioteca mamei. Pai incepeam de la primul rand de sus, din stanga. Ca si atunci cand citeste ceva. O luam asa. Ce se nimerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.O iau pe aia care mi se pare cea mai neinteresanta.De obicei se dovedeste ca ma insel))

| petitconseil a răspuns:

Începi cu cea la care ti se pare mai interesant titlul.