| oblivion96 a întrebat:

Ce tip de carti credeti ca e mai apreciat de public?
Cele de tip confesiune,cum au tot aparut in ultima vreme in randul scriitorilor romani? Cele inspirate din viata reala?(Confesiuni,invataturi,perspective)
Sau cele cu supranatural? Care contin (iubiri imposibile,durere resimtita in mod profund,actiune).
Si ce tip de carte ati recomanda pentru un scriitor incepator,care are la activ sute de citate,texte, perspective si care manuieste destul de bine scrisul?

3 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Eu prefer cartile misterioase, care te tin cu sufletul la gura si care au multe "plot twist-uri".

| R0R0 a răspuns:

Cele cu supranatural.

| Aberdeen a răspuns:

Din câte am observat până acum, cele de tip supranatural. Adolescenții mai ales, preferă supranaturalul. Eu una, accept orice, dacă este bine scris și mă face să meditez asupra ei. Te-ai gândit să combini aceste două tipuri?