| Damian5132 a întrebat:

Cel ce spune că e imposibil nu ar trebui să- l împiedice pe cel ce nu crede aşa ceva. - Albert Einstein.Eu sunt de acord cu Albert Eistein. Eu sunt de acord cu Albrert Eistein deoarece multi oameni cand vad ca este greu, ei macar nici nu incerca sa faca lucrul acela, si le spun tuturor ca asta e imposibil.

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Este imposibil sa ajugi presedinte american daca nu esti nascut american pe teritoriu american

sunt curios cat de tare poti sa crezi ca TOTUSI E POSIBIL la afirmatia de mai sus!

| darrio2007 a răspuns:

Bravo, mă! I-ai scris de trei ori numele si de atatea ori l-ai stâlcit.

| danbnz a răspuns (pentru Bizon95):

Au fost cativa cu multi ani in urma:
https://www.quora.com/......ted-States

| danbnz a răspuns:

Apuca-te de cotul stang cu mana stanga.
Ai incerca treaba asta stiind ca e imposibil?