| Tamari123 a întrebat:

Cina ma poate ajuta cu scrierea unei carti? Vreau sa colaborez cu cineva la scrierea unei carti de la zero pe o aplicatie. Cineva?

Răspuns Câştigător
| Daniel09857 a răspuns:

Cea mai buna aplicație este wattpad, chiar mi-ar plăcea da avem o colaborare, am avut și eu de gând sa încep a scrie o carte, însă nu am avut timp, dar acum am foarte mult timp la dispoziție, sunt o persoana deschisă la orice subiect și cu fler in lucrurile pragmatice, aștept răspunsul tău dacă dorești sa facem o colaborare. Dacă vrei sa afli mai multe despre mine nu ezita sa îmi trimiti un mesaj aici, pe TPU.

| Tamari123 explică (pentru Daniel09857):

Du iti pot trimite mesaj darciti spun aici ca sunt de acord cu colaborarea. Vorbim prin mesaje in aplicatia wattped, ma gasesti cu numele Tamari Hyara

7 răspunsuri:
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Wattpad e destul de bun ca aplicație, dar o poți scrie oriunde, dacă nu vrei ca să fie citită cartea înainte de a fi gata. Google Docs este destul de bun, după părerea mea, fiindcă acolo poți modifica textul împreună cu colaboratorii și fiecare vede ce a modificat celălalt, are și chat pentru a putea discuta între voi despre carte, etc.
Dacă aș ști cam ce fel de carte vrei să scrii, aș putea să îți fac legătura cu o cunoștință care te-ar ajuta extrem de mult în scrierea ei. Spun asta fiindcă și pe mine m-a ajutat mult de tot big grin

| Tamari123 explică (pentru AllyAlexandra20):

Da, fa-mi legatura cu acea cunonstinta. Daca vrei ma poti ajuta tu. Vorbim in wattped.

| AllyAlexandra20 a răspuns (pentru Tamari123):

Sigur, te pot ajuta și eu happy

| Laila12Izabela a răspuns:

Foloseste wattpad.E o platformă, foarte bună. Mulți scriitori s-au lansat acolo.

| Laila12Izabela a răspuns:

Foloseste wattpad. E o platformă foarte buna. Mulți scriitori sau lansat acolo.

| Tamari123 explică:

Cine colaboreaza cu mine?