| Raluca_Rallu_2001 a întrebat:

Cine a citit cartea fluturi? cate pagini are un capitol.dar toata cartea? am citit putin si m.a impresionat.ce carti bune mai stiti?

2 răspunsuri:
| Justaghost a răspuns:

Am citit "Fluturi", ambele volume vara trecuta. Sincer, nu mai stiu exact cate pagini are un capitol sau cate caoitole are un volum. Pot sa-ti spun ca mie mi-a placut si e interesanta povestea in sine. Carti tot pe tema asta ar fi: trilogia "Fifty shades", trilogia "Crossfire", "Delirium", "Refugiul", "Cel mai de pret cadou", "If I stay", "Sub aceeasi stea"...sunt multe... poti incerca si carti din colectia "iubiri de poveste.

| Ana-maria_Stoian_1990 a răspuns:

Eu am mai citit tot asemanator cu Fluturi, si Aripi, Farmec si Iuzii, sunt 3 carti foarte interesante!