| anonim_4396 a întrebat:

Cine a citit cartile lui Tom Clancy? Despre ce sunt? Sunt faine?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am citit cateva. Sunt carti de spionaj, despre razboiul rece, tehno-thriller. Mie mi-au placut.
Detalii despre carti gasesti si aici:
http://tomclancy.com/tom_clancy_books_fiction.php

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Ce inseamna tehno-thriller?

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Thomas Leo Clancy Jr. a fost un scriitor american de thrillere, cunoscut pentru povestirile sale detaliate de spionaj și romanele de război în timpul și de după războiul rece.
De asemenea compania Ubisoft creeaza jocuri ce au in centrul atentiei povestile lui Tom Clancy's. Seria de carti si jocurile facute dupa ele, Tom Clancy sunt cele mai reusite.

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Stiu si eu sa caut. eu voiam o parere personala.