| popmirgea1999 a întrebat:

Cine a citit,, conspiratia de sydnei sheldon? cum vi s-a parut?

mai ziceti-mi carti de genul asta, va rog mult, sunt disperat dupa asemenea carti, politiste-dragoste.

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Eu am citit-o. Nu mai tin minte absolut nimic, dar stiu ca mi-a placut happy

| popmirgea1999 explică (pentru Kaℓi):

Ai putea sa-mi mai zici astfel de carti?
politiste-dragoste.
mercii:*

| frostxtq a răspuns:

Citeste toata colectia de carti scrisa de Agatha Christie. Toate sunt politiste si majoritatea au si o poveste de dragoste la mijloc. Ce e interesant la cartile ei este faptul ca nu iti dai seama cine e faptasul decat in ultima pagina a cartii si mereu e total alta persoana decat te-ai fi gandit.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Am citit-o de vreo 2 ori.Mi-a placut mult.Nu prea stiu eu romane politiste dar ti-as recomanda Legaturi de sange -Sidney Sheldon, Violul-Sandra Brown, Ostateca lui Hawk-Sandra Brown.