| popmirgea1999 a întrebat:

Cine a citit,, Conspiratia de Sydney Sheldon,,? Cum vi s-a parut? Mai recomandati-mi astfel de carti tot scrise de el. Mie mi s-a parut super frumoasa, printre cele mai bune carti pe care le-am citit. Captivanta, suspans, dragoste.

4 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Nu am citit-o, însă am o prietenă care a făcut-o și e de-a dreptul impresionată. De Crăciun vreau să primesc Și dacă mâine va veni de Sheldon
Alte exemple:
Stăpână pe situație
Înger și demon
Stelele strălucesc aproape
În căutarea adevărului
Flori de cireș și Coca-Cola e recentă
Legături de sânge
Sper că te-am putut ajuta.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

M-a impresionat foarte mult cartea.Eu iti recomand urmatoarele romane tot de Sidney Sheldon :
Stelele strălucesc aproape
Legături de sânge
Nisipurile Timpului
Chipul Fara Masca
Strainul din oglinda
Astea le-am citit si mi-au placut foarte mult.

| popmirgea1999 explică (pentru SakuraTheCherryBlossom96):

Eu parca as vrea sa o citesc in fiecare zi
mi s-a parut grozava
ceea ce mi-ai recomandat tu, sunt asemanatoare cu conspiratia?:**

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns (pentru popmirgea1999):

Nu chiar.Dar fiecare are o poveste care te captiveaza.