| hardy1 a întrebat:

Cine a citit Dan Brown?
Ingeri si Demoni, Codul lui Da Vinci si Simbolul Pierdut au legatura intre ele? Ca sa citesc Simbolul Pierdut trebuie sa citesc inainte Ingeri si Demoni si Codul lui Da Vinci ca sa inteleg? sau pot si fara?
Ms!

4 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Nu sunt romane fluviu. In toate gasesti aceleasi idei.(de principiu).

| antimulte a răspuns:

Primele 2 le-am citit, pe cea de a 3 a nu. Dar primele 2 nu au atata legatura una cu alta, le poti citi si separat, adica e acelasi personaj principal dar actiunea si locul sunt diferite. In mod sigur si Simbolul pierdut e la fel, nu isi schimba autorul stilul peste noapte...

| thalyslly a răspuns:

Nu poti sa citesti ce vrei prima oara
mie imi place cel mai mult ingeri si demoni

| sosostore a răspuns:

Poti sa citesti si asa, dar nu stiu daca vei intelege prea multe, in codul lui da vinci il descrie pe personajul principal si cu ce se ocupa el, oricum iti sugerez sa le citesti pe toate, sunt frumoase