| OliverArrow a întrebat:

Cine a citit Hobittul si Stapanul inelelor? Stapanul inelelor este o carte greu de citit. Hobbitul cum este?

7 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Am citit tot ce a scris J.R.R Tolkien. Daca Stapanul Inelelor ti s-a parut greu de citit atunci si Hobbitul ti se va parea grea. Deasemenea poate ai vrea s-o lasi mai moale cu serialele si sa te axezi mai mult pe citit.

De curiozitate intreb, cati ani ai?

| MaTrIx8378 a răspuns:

Sunt cam asemanatoare dupa parerea mea, insemnand ca si cartea " Hobittul " este greu de citit ca si ceea " Stapanul inelelor ", a aparut si The Hobbit ca film :d, a fost lasant pe 15 Decembrie, sper sa apara si pe internet DVD.

| OliverArrow explică (pentru MaTrIx8378):

Am vazut filmul.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru OliverArrow):

La cinema? sau pe net? daca l-ai vazut pe net, si a aparut HD/DVD. da-mi si mie un link unde il pot vedea big grin

| OliverArrow explică (pentru MaTrIx8378):

La cinema. Bun film

| Indestructible a răspuns:

Am citit doar Stăpânul Inelelor. Și da, îți trebuie ceva răbdare ca să citești toată trilogia, dar eu zic că merită. Cartea Hobbitul am de gând s-o citesc în vacanță.

| Laura_Emilia_Nita_1974 a răspuns:

Hobittul este cam pe aceeasi axa.